Taťána
Úvodní stránka > Články > 2017 > Podrobnosti záznamu

Talentovaná Karolina Strapková je Mistryně ČR v halové lukostřelbě

Napsáno: 29.03.17          Autor: Ing. Jana Kolihová

Ve dnech 18. - 19.3.2017 se v Humpolci sjeli lukostřelci - starší a mladší žáci z celé České republiky, aby zde dva dny zápolili v halové lukostřelbě. Lukostřelce Českého lesa zde letos reprezentovala pouze Karolina Strapková, která v sobotní kvalifikaci získala druhé místo, a v nedělních eliminacích se jí konečně podařilo získat zlatou medaili. Karolina se především věnuje gymnastice, a lukostřelbu má jako doplňkový sport. Zimní období jako trénink lukostřelby v hale, byly pro ni především závody v Chrástu- tzv. Chrástecké šípy, kde také po pěti kolech vyhrála, a MČR v hale v Humpolci bylo úspěšným vyvrcholením. V loňském roce se Karolina na Mistrovských kláních umisťovala na druhých i třetích místech, tak snad už prolomila tolik potřebné štěstí, a budeme jí v letošním roce vídat jen na prvních pozicích.

Verze pro tisk          Zobrazeno: 21382x
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd          Mapa stránek          Informace ze zákona          Zpět na začátek          Poslední úprava: 23:25 13.03.