Obec Dlouhý Újezd

Úvodní stránka > Články > Podrobnosti záznamu

Lukostřelci Českého lesa vyrazili na lukostřelecké závody do Žleb autobusem

Napsáno: 11.04.17          Autor: Ing. Jana Kolihová          

V sobotu 1. 4. 2017 se konaly v zámeckém parku žlebského zámku lukostřelecké závody ve 3D lukostřelbě.

Vzhledem k tomu, že Lukostřelci Českého lesa nepodcenili přípravu a společně s DDM Stříbro v sobotu 25.3.2017 připravili pro děti ve Stříbře v zahradě MŠ Pastýřská malý přípravný závod ve 3 D lukostřelbě, se začaly rozšiřovat přihlášky na závody do Žleb o další děti a tatínky. Konečný počet přihlášených lukostřelců byl 37. Ihned po skončení stříbrských závodů se začal domlouvat i autobus. Autobusem sice nejeli všichni, ale přesto autobus ze Stříbra v sobotu 1. 4. 2017 vyrazil a mezi lukostřelce ve Žlebech zaujal.

Lukostřeleckého závodu ve Žlebech se zúčastnilo celkem 190 střelců z celé ČR v různých kategoriích s různými luky. Střílelo se celkem na 35 maket zvířat rozmístěných v nádherném zámeckém parku, a navíc vyšlo i překrásné slunečné počasí.

Na trase závodu byli lukostřelci od 10.00 hod. do cca 15.00 hod. Poté, co spočítali a odevzdali bodovačky, si dali oběd a počkali na vyhodnocení, které bylo provedeno poměr včas. Nejlepších umístění z našeho lukostřeleckého oddílu dosáhli: Karolína Strapková 1.místo, Lukáš Obeda 2.místo, Lukáš Kučerka 3.místo, Vendula Staňková 4.místo v kategorii minis, Vítězslav Langr 1.místo v kategorii veteráni.

Podrobné výsledky jsou na stránkách www.lukostrelcicl.eu.

Datum vytvoření předlohy k tisku: 21:34:34 12.06.24
Původní odkaz: dlouhyujezd.cz/?n=7&cln=42
Copyright © 2013, Obec Dlouhý Újezd